Активісти встановили намети біля відділення "Сбербанку" в Києві

сбєрбанк, блокування, національний корпус Копирайт изображения nationalcorps.org

Активісти "Національного корпусу" (колишній "Азов") оголосили безстрокову акцію протесту біля відділення російського "Сбербанку" на вулиці Володимирській в Києві.

Мітингувальники вимагають, щоби Нацбанк відібрав ліцензію у "Сбербанку".

Активісти встановили два намети біля банку. Вхід до будівлі охороняють декілька десятків бійців Національної гвардії, повідомляють "Українські новини".

Водночас повідомляється, що заблоковане відділення банку через деякий час відновило роботу.

Перший заступник голови "Національного корпусу" Назар Кравченко повідомив, що активісти не планують замуровувати вхід до банку, як це було в березні, додає агенція "Інтерфакс-Україна".

"Ми хочемо змінити форму протесту. Наше завдання - заблокувати роботу відділення. Повторювати свої дії ми не плануємо", - сказав він.

Ситуація біля банку спокійна.

"Сбербанк" (Україна) входить до сімки найбільших банків, що працюють в Україні.

Українська дочка російського "Сбербанку" нещодавно повідомила, що її купує консорціум, до якого входять латвійський банк і білоруська приватна компанія.

23 березня набула чинності постанова НБУ, якою запровадили санкції проти банків із російським державним капіталом, що працюють в Україні. Впродовж останніх тижнів активісти блокували роботу низки відділень цих банків, зокрема, і "Сбербанку".

Також на цю тему

Новини на цю ж тему