В Росії оштрафували героїню фото з акції проти корупції

Ольга Лозіна каже, що буде оскаржувати рішення про штраф
Підпис до фото,

Ольга Лозіна каже, що буде оскаржувати рішення про штраф

Суд у Москві оштрафував героїню головного фото московських антикорупційних протестів на 10 тисяч рублів (175 доларів).

Кадр, де кілька співробітників поліції несуть дівчину в світлому пальті, став одним із найяскравіших образів антикорупційних протестів у Росії 26 березня.

За словами Ольги Лозіної, її затримали, коли вона з мамою і сестрою вийшла погуляти в центрі Москви.

Пані Лозіну визнали винною в участі у несанкціонованій демонстрації, яка призвела до створення перешкод функціонуванню об'єктів життєзабезпечення, транспортної або соціальної інфраструктури, зв'язку, руху пішоходів і транспортних засобів.

"А мамі виписали штраф у 20 тисяч рублів. Звичайно, будемо оскаржувати це рішення", - повідомила Лозіна Російській службі Бі-бі-сі.

Автор фото, EPA

Підпис до фото,

Це фото з Ольгою Лозіною оприлюднили багато світових ЗМІ

"Я взагалі не публічна людина. Я була з родиною, у нас не було ніяких плакатів, ні постерів, ніякої атрибутики. Я не очікувала, що все обернеться таким чином, що просто так у центрі Москви нас схоплять", - розповіла Ольга Лозіна Бі-бі-сі.

Це фото з Ольгою Лозіною оприлюднили багато світових ЗМІ.

Наприкінці березня у Москві та інших містах Росії пройшли масові акції проти корупції. У столиці, за підрахунками моніторингової групи "ОВС-Інфо", поліція затримала понад тисячу учасників несанкціонованого заходу.

Підпис до відео,

Облитий зеленкою Навальний: мене це не зупинить!

Зокрема в Москві затримали опозиціонера Олексія Навального, його арештували на 15 діб за рішенням суду.

Причиною масових акцій стало розслідування фонду пана Навального про ймовірну "таємну імперії" російського прем'єр-міністра Дмитра Медведєва.

У своєму розслідуванні пан Навальний стверджував, що Медведєв через мережу некомерційних організацій володіє розкішною нерухомістю в Росії і за кордоном.

Сам Дмитро Медведєв довго не коментував результати розслідування і тільки на початку квітня вперше відповів на звинувачення.

Він заявив, що за публікацією компромату стоїть прагнення "витягнути людей на вулиці", а сам матеріал назвав "нісенітницею і якимись папірцями" та порівняв з компотом.