Північна Корея заявила про "готовність до ядерної атаки"

корея

Автор фото, AFP/Getty Images

Підпис до фото,

Кім Чен Ин - керівник КНДР

Північна Корея застерегла не робити провокаційних дій у регіоні, заявивши про "готовність завдати ядерні удари у відповідь".

Такі коментарі з'явились під час святкування Північною Кореєю 105 річниці народження засновника країни Кім Ір Сена.

Солдати, танки та інша військова техніка пройшли парадом у Пхеньяні у суботу як символ військової міці країни.

Це відбулось на фоні розмов про можливе розпорядження нинішнього керівника країни Кім Чен Ина провести ще одні ядерні випробування.

Автор фото, AFP/Getty

Підпис до фото,

Військовий парад у столиці Північної Кореї

"Ми готові відповісти на тотальну війну тотальною війною. Ми готові вдарити у відповідь ядерною зброєю у свій спосіб у відповідь на ядерні атаки", - заявив представник військових Північної Кореї Чхве Рьон Хе.

Північна Корея у суботу показала готовність військ на фоні наростання напруженості у регіоні й можливого протистояння зі США.

У п'ятницю Китай попередив, що напруженість довкола Північної Кореї досягла такої точки, що "будь-якої миті може спалахнути конфлікт".

Міністр закордонних справ Китаю Ван Ї сказав, що якщо спалахне війна, то в ній не буде переможця.

Автор фото, Getty Images

Підпис до фото,

США надіслали у регіон бойові кораблі

Коментарі чільного урядовця КНР припали на час, коли США висловлюють дедалі глибшу стурбованість розробками ядерної зброї в КНДР і надіслали до Корейського півострова групу бойових кораблів на чолі з авіаносцем.

Президент США Дональд Трамп останнім часом різко висловлювався щодо Північної Кореї і навіть говорив, що його країна може розібратись з проблемою самотужки без Китаю.