На "Євробачення" вже продали 30 тис. квитків

Близько 30 тис. квитків на конкурс Євробачення-2017 продані на даний момент, ще близько 21 тис. є у наявності або скоро з'являться у продажу, повідомило агентство "Інтерфакс" з посиланням на організаторів конкурсу.

Конкурс уже скоро

Автор фото, EPA

"На сьогоднішній день продано близько 30 тис. квитків, близько 19 тис. зроблено для делегацій країн-учасниць конкурсу і ще близько 21 тис. квитків є у продажу або незабаром з'являться", - йдеться в повідомленні на офіційній сторінці "Євробачення-2017 в Україні" у Facebook.

Організатори нагадали також, що у Києві буде найдовша в історії конкурсу червона доріжка - 265 метрів.

Що стосується низки інших параметрів, то вага сцени на Міжнародному виставковому центрі (МВЦ), де відбудеться захід, становитиме 30 тонн, а трибун - 450 тонн. На трибунах для глядачів передбачено 7 тис. місць, зокрема 50 - для людей з інвалідністю.

"Витрати енергії арени досягають 7 МВт на повній потужності, з них на освітлення - 854 тис. Вт. А 18 генераторів щодня використовують 20 тис. літрів пального", - зазначено в повідомленні.

Півфінали Євробачення-2017 в Києві відбудуться 9 та 11 травня, фінал - 13 травня.

У конкурсі візьмуть участь 42 країни. Однак від участі в "Євробаченні-2017" відмовилася Росія, одна з найбільших країн Європейської спілки мовників.

Скандал спалахнув довкола відмови України дозволити приїхати до Києва російській учасниці Юлії Самойловій, яку українська влада вважає порушницею законодавства за відвідини анексованого Криму.