Сирія: внаслідок вибуху в колоні евакуйованих загинули 68 дітей

Діти, постраждалі через вибух

Автор фото, AFP

Щонайменше 68 дітей загинули внаслідок вибуху автомобілю серед автобусів із евакуйованими у передмісті Алеппо. Загальна кількість загиблих наразі зросла до 126 людей. Про це повідомляє Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини.

Вибух стався у суботу, коли колона автобусів із евакуйованими людьми з міст Фуа і Кефрая, стояла біля блокпосту повстанців у районі Рашідін.

Автор фото, AFP

Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини повідомляє, що серед загиблих щонайменше 109 евакуйованих, а також гуманітарні працівники та повстанці, які охороняли автобуси.

Внаслідок інциденту багато поранених і тому, як припускають правозахисники, кількість загиблих може зростати.

Автор фото, Reuters

Запланована евакуація є частиною угоди між владою та повстанцями про "чотири міста", яка мала дозволити людям виїхати із міст, які опинились в облозі обох сторін.

Мова йде про Фуа і Кефрі на північному заході, які перебувають під контролем уряду, але оточені з усіх боків повстанцями, і Мадайю і Забадані біля Дамаску, які контролюються повстанцями, але оточені урядовими силами.

Наразі ніхто не взяв на себе відповідальність за напад. За даними сирійських урядових ЗМІ, вибух здійснив смертник на автомобілі, начиненому вибухівкою.