Ердоган відповів спостерігачам: "Знайте своє місце"

Supporters of Turkish President Tayyip Erdogan celebrate in Istanbul, 16 April

Автор фото, Reuters

Президент Туреччини Реджеп Ердоган розкритикував міжнародних спостерігачів, які заявили, що кампанія, яка супроводжувала референдум, не відповідала міжнародним стандартам.

"Знайте своє місце", - заявив турецький лідер.

На мітингу в Анкарі пан Ердоган також сказав, що його країна "не бачить, не чує і не визнає політично мотивовані доповіді" спостерігачів.

Раніше спостерігачі ОБСЄ заявили, що референдум про розширення повноважень президента був проведений в умовах нерівних можливостей.

За останніми даними, перехід від парламентської до президентської системи правління в Туреччині підтримали 51% виборців, проти висловилися близько 49%.

В результаті голосування, яке називають поворотним моментом в історії країни, Туреччина перетвориться з парламентської на президентську республіку.

Ухвалені на референдумі поправки до конституції нададуть президенту країни Ердогану безпрецедентні повноваження і дозволяють йому залишитися на цій посаді до 2029 року.

Опозиція стверджує, що під час референдуму були допущені порушення і збирається оскаржити підсумки голосування в конституційному суді і ЄСПЛ.