Розенко звинуватив голову місії МВФ в Україні в непрофесійності

Павло Розенко

Автор фото, UNIAN

Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко звинуватив голову місії Міжнародного валютного фонду в Україні Рона ван Родена в непрофесійності. Про це віце-прем'єр написав у Facebook.

Так, коментуючи статтю ван Родена у виданні "Економічна правда" щодо реформування пенсійної системи, пан Розенко відзначив, що голова місії МВФ не розуміє українських реалій.

"Після слів "експерта", що "основна структура пенсійної системи не змінилася з радянських часів", пропало будь-яке бажання читати цю всю маячню до кінця", - написав Розенко.

Також віце-прем'єр не погодився з позицією ван Родена щодо накопичувальної системи страхування.

"Ну а сентенції на тему запровадження другого рівня - взагалі "no comment". Людина просто не розуміє, що це таке і як воно все працює... Жахлива непрофесійність", - додав він.

У своїй статті голова місії МВФ в Україні Рон ван Роден заявив, що Фонд вважає передчасним введення другого рівня пенсійної системи в Україні.

"Введення так званої накопичувальної пенсійної системи (другий рівень) в доповнення до чинної системи, на чому деякі наполягають, не буде мати особливого сенсу без попереднього виправлення недоліків чинної системи", - пише ван Роден.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розраховує, що Верховна рада ухвалить законопроект про пенсійну реформу до 15 липня.

Він також обіцяв з 1 жовтня достатньо якісно підвищити пенсії українцям.

У меморандумі, підписаному Україною з МВФ, передбачається, що до травня Верховна Рада має ухвалити комплексну пенсійну реформу, яка б набула чинності з 2018 року.