Франція: Марін Ле Пен пообіцяла призупинити всю імміграцію

Марін Ле Пен Копирайт изображения Reuters
Image caption Марін Ле Пен виступає за референдум у Франції щодо членства країни в ЄС

Кандидатка в президенти Франції і лідер правого "Національного фронту" Марін Ле Пен пообіцяла в разі перемоги на виборах призупинити усю легальну імміграцію в країну, доки не узгодять і не ухвалять нові закони, що її регулюють.

"Я хочу запровадити мораторій на всю легальну імміграцію, щоби зупинити цю божевільну, неконтрольовану ситуацію, яка тягне нас вниз", - заявила пані Ле Пен під час мітингу в Парижі.

Після цього, за її словами, планується ввести "жорсткіші, розумніші, гуманніші та більш контрольовані правила" щодо імміграції.

Ліва французька газета Liberation вже назвала виступ пані Ле Пен однією з найбільш безкомпромісних промов в її передвиборчій кампанії.

Копирайт изображения Reuters
Image caption Еммануель Макрон виступає за зміцнення позицій Франції в Євросоюзі

Інший учасник передвиборчої гонки - незалежний кандидат Еммануель Макрон - під час виступу перед своїми прихильниками пообіцяв зберегти членство Франції в Євросоюзі і при цьому посилити її роль в блоці.

"Нам потрібна Європа, і ми змінимо її. Я стану президентом, який збудить наші європейські амбіції", - заявив пан Макрон.

За останніми даними соцопитувань, Еммануель Макрон і Марін Ле Пен вийдуть до другого туру президентських виборів, який відбудеться 7 травня. Фаворитом другого туру вважають пана Макрона.

За даними опитування на каналі BFMTV, у першому турі він набере 24% голосів, Марін Ле Пен - 23%, а консерватор Франсуа Фійон отримає підтримку 19,5% виборців.

Під час своєї передвиборчої кампанії Марін Ле Пен неодноразово висловлювала свої симпатії на адресу російської влади, а також заявляла, що Євросоюз розпадається, оскільки він більше не потрібен його мешканцям.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему