Донька президента Киргизстану зникла із соцмереж після скандального фото

логотипи

Автор фото, Getty Images

Із Facebook та Instagram зникли акаунти молодшої дочки президента Киргизстану Алії Шагієвої. В обох соціальних мережах вона послідовно висловлювалася на підтримку гендерної рівності, фемінізму і проти об'єктивації жінок.

14 квітня вона виклала на своїй сторінці у Facebook фотографію, де вона годує грудьми новонародженого сина.

"Я буду абсолютно спокійно діставати свої груди де завгодно, коли моя дитина голодна, чи то у торговому центрі, салоні машини або на лавці у громадському парку. Я буду прикладом для інших матерів, яких загнали в незручні рамки патріархального суспільства", - написала вона під фотографією.

Пост Шагієвої поширили центральноазіатські й російські ЗМІ. Частина користувачів критикувала дочку президента за "нескромність".

Сама жінка неодноразово згадувала у своїх постах, що стикається з агресивними коментарями інших користувачів, які звинувачують її в тому, що вона веде себе негідно для свого статусу - дочки президента мусульманської країни.

У вівторок стало відомо, що акаунти Шагієвої у Facebook та Instagram видалені. Офіційних заяв, які б пояснювали причини видалення акаунтів, вона не робила.

Алія Шагієва - молодша дочка президента Киргизстану Алмазбека Атамбаєва. Вона художник-графік і вчилася в Санкт-Петербурзькому художньому училищі імені Рехіра, а також в Академії мистецтв Киргизстану.

Жінка писала, що навмисно використовує прізвище матері, а не батька.