У Британії заборонили рекламу туші для вій через фотошоп

Реклама Копирайт изображения ASA

У рекламі туші для очей Rimmel британське наглядове відомство з рекламних стандартів (ASA) побачило використання Adobe Photoshop.

Нову туш для очей Scandaleyes Reloaded рекламували, не повідомивши про факт корекції природних вій штучними. Також повідомляють про те, що лінії очей 24-річної британської моделі й актриси в ролику змінили після монтажу.

ASA ухвалила, що в цій формі реклама є неприйнятною для показу на телебаченні й не повинна надалі з'являтися в ефірі.

Експерти ASA вважають, що під час монтажу й постпродакшну ролика, вії подовжили й ущільнили, а це могло б ввести покупців в оману.

Копирайт изображения ASA
Image caption Кара Делевінь знялась у рекламі для вій

Представники компанії-власника марки Rimmel - Coty UK - повідомили, що корекція вій моделі, що рекламує товар - стандартна в косметичної індустрії практика. Як стверджують у корпорації, під час внесення правок в Adobe Photoshop вії не стали виглядати довше.

У Coty шкодують про рішення наглядового відомства, однак мають намір підтримати рішення ASA.

24-річна Кара Делевінь, одна з найвідоміших моделей у фешн-індустрії Британії, разом із сестрами Хлої й Поппі брала участь у низці показів і телешоу.

Кара знімалася в екранізації "Анни Кареніної", трилері "Обличчя ангела" і фантастичному бойовику за коміксами "Фантастична четвірка: загін самогубців".

Торік Forbes поставив пані Делевінь на сьоме місце в рейтингу найуспішніших моделей.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему