Детективи НАБУ затримали екс-депутата Мартиненка

Микола Мартиненко Копирайт изображения UNIAN

Колишнього депутата з фракції "Народний фронт" Миколу Мартиненка затримало НАБУ, йому мають вручити підозру. Про це повідомив керівник САПу Нараз Холодницький.

"Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою (САП) після виконання вказівок прокурора - процесуального керівника погоджено повідомлення про підозру колишньому народному депутату України Мартиненку М.В.", - повідомив прокурор.

Пан Холодницький повідомив, що пана Мартиненка, у складі групи осіб, підозрюють у розтраті коштів ДП "СхідГЗК" понад 17 мільйонів доларів.

Депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко у Facebook також зазначив, що пана Мартиненка затримали "у справі отримання відкатів за контрактами "Енергоатому" на свою панамську компанію зі рахунками у Швейцарії".

У "Народному фронті" вважають, що затримання "є ознакою вибіркового правосуддя та політично мотивованих дій антикорупційних органів".

Там також зазначили, що НАБУ сподівається отримати від судді Солом'янського районного суду Києва Олександра Бобровников "санкцію на утримання Миколи Мартиненка під вартою", хоча "жодної необхідності в цьому немає".

У грудні 2015 Верховна Рада достроково припинила повноваження пана Мартиненка як депутата.

Раніше голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі звинувачував Миколу Мартиненка у потуранні корупції при закупівлі газу на Одеському припортовому заводі.

У НАБУ повідомляли, що викликали на допит колишнього депутата у якості свідка у справах за фактом закупівлі ДП "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" уранового концентрату в австрійського товариства "STEUERMANN" Investitions - und Handelsgesellschaft mbH", а також за фактом одержання хабарів при закупівлі ДП "НАЕК "Енергоатом" обладнання у чеського акціонерного товариства "Škoda JS".

Також на цю тему

Новини на цю ж тему