Петербург: кількість загиблих зросла до 16

Санкт-Петербург Копирайт изображения Getty Images

У лікарні померла ще одна жінка, яка отримала поранення під час вибуху в метро Санкт-Петербурга 3 квітня. Кількість загиблих зросла до 16.

"У п'ятницю о 06:05, перебуваючи у вкрай важкому стані, померла жінка, яка постраждала під час теракту, 1960 року народження", - повідомила віце-губернатор міста Анна Мітяніна в Twitter.

3 квітня у Петербурзі на перегоні між станціями "Сінна площа" і "Технологічний інститут" пролунав вибух. Незабаром після цього на станції "Площа Повстання" виявили та знешкодили ще один саморобний вибуховий пристрій.

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу за статтею "теракт". За версією слідства, виконавцем нападу був громадянин Росії Акбаржон Джалілов 1995 року народження, уродженець Киргизії.

Слідчі вважають, що Акбаржон Джалілов спочатку заховав замасковану бомбу на "Площі Повстання", а потім підірвався у вагоні.

В рамках розслідування атаки затримали десять імовірних учасників джихадистських осередків. Усі, кого заарештували - вихідці з Центральної Азії.

20 квітня Басманний суд Москви заарештував десятого - Акрама Азімова, старшого брата ймовірного організатора вибуху в метро Санкт-Петербурга Аброра Азімова, якого за день до цього заарештували у тому ж суді.

У четвер директор ФСБ Олександр Бортніков заявив, що замовника вибуху в метро Санкт-Петербурга встановили. Інших даних він не повідомив.

Новини на цю ж тему