Менеджера "Аерофлоту" підозрюють у крадіжці хабара для судді

Хабар Копирайт изображения Getty Images

Директора одного з департаментів компанії "Аерофлот" затримали за підозрою у розкраданні 25 мільйонів рублів (415 тисяч доларів). Хабар планували передати судді арбітражного суду, повідомляє Слідчий комітет Росії.

У листопаді 2014 року одна з енергетичних компаній Москви подала на компанію "Аерофлот" позов до арбітражного суду. Вона вимагала стягнути понад 120 мільйонів рублів (два мільйони доларів) як сплату за споживання електроенергії без договору. Суд повністю задовольнив вимогу позивача, повідомило слідство.

За даними слідства, засновник і гендиректор однієї із компаній, яка співпрацювала з "Аерофлотом" вирішив, що авіаперевізник може спробувати стягнути цю суму з них, як із відповідальної сторони.

Слідство вважає, що через це вони вирішили дати хабар судді апеляційного арбітражу, який мав розглядати скаргу на рішення першої інстанції.

Дізнавшись про це, директор департаменту будівництва "Аерофлоту" вирішив викрасти зібрані кошти, повідомило слідство.

Чоловік запропонував представникам енергетичної компанії стати посередником для передачі хабара судді, розмір якого склав 25 мільйонів рублів.

Отримавши у травні-червні 2015 року ці гроші, він залишив їх собі, вважають слідчі.

Кримінальну справу порушили за статтею "шахрайство". Підозрюваний не визнав своєї провини. На час слідства його узяли під варту. У компанії "Аерофлот" поки не коментували повідомлення СКР.

Новини на цю ж тему