У Києві стартують "Ігри нескорених"

ігри нескорених Копирайт изображения Invictusgames.in.ua

22 та 23 квітня у столиці відбудуться Національні спортивні змагання "Ігри нескорених". Про це повідомляють організатори заходу.

На змаганнях відберуть учасників національної збірної Team Ukraine, які восени представлять Україну на Invictus Games в Торонто. Це міжнародні змагання для військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов'язку.

Участь в "Іграх Нескорених" візьмуть 114 кандидатів всеукраїнського відбору.

Змагання проходитимуть у 6 спортивних дисциплінах - легка атлетика, веслування на тренажерах, велоспорт на шосе, пауерліфтинг, плавання та стрільба з лука.

Урочисте відкриття "Ігор Нескорених" відбудеться о 9:00 22 квітня на легкоатлетичному манежі Спортивного комплексу "Атлет". Також змагання відбуватимуться на Трухановому острові та в басейні ЦСК ЗСУ.

23 квітня відбудеться фінал національного відбору Invictus Games, а також о 16:00 благодійний концерт за участю українських зірок на вулиці Хрещатик, 36.

Обмеження для транспорту

Своєю чергою у Київській державній міській адміністрації повідомили, що у зв'язку з проведенням спортивних змагань у центрі Києва заборонять рух усіх видів транспорту.

"У зв'язку з проведенням у Києві Національних спортивних змагань «Ігри нескорених» буде заборонено рух усіх видів транспорту в місцях проведення заходів на вул. Труханівській із 00:00 до 17:00 22 квітня та на вул. Хрещатик (від вул. Б. Хмельницького до Майдану Незалежності) з 12:00 21 квітня до 06:00 24 квітня", - йдеться у повідомленні прес-служби КМДА.

Окрім того, комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" в разі необхідності може припинити паркування та стоянку на зазначених вулицях на час проведення заходів.