American Airlines відсторонила співробітника, який погрожував пасажирам

AA Копирайт изображения Getty Images

Авіакомпанія American Airlines усунула свого співробітника від роботи після інциденту із пасажирами у Сан-Франциско. Суперечка виникла через дитячий візок.

Один з пасажирів рейсу виклав у Facebook відео, на якому співробітник авіакомпанії ледь не погрожує одному з пасажирів і грубіянить йому.

Автор відео Сурейн Ад'янтая пояснила, що до початку запису співробітник авіакомпанії силоміць забрав візок у жінки з дитиною, вдаривши її, і ледь не зачепив дитину.

На відеозаписі видно, що жінка з дитиною на руках плаче, а кілька членів екіпажу із пасажирами, намагаються втрутитися у конфлікт.

Один із пасажирів наполегливо намагався захистити жінку. Він також вимагав назвати йому ім'я співробітника екіпажу, який брав участь у конфлікті.

Потім на записі з'являється чоловік у формі співробітника American Airlines, який вступає у конфлікт із чоловіком.

"Чоловіче, якби ти зробив таке зі мною, я б тебе збив із ніг", - говорить йому пасажир.

Співробітник компанії радить йому не втручатися, а потім кричить: "Вдар мене! Ну давай!"

Потім співробітник авіакомпанії каже, що не знає, через що виник конфлікт. А чоловік у відповідь каже, що йому однаково, бо співробітник компанії ледь не вдарив дитину.

"Те, що ми побачили на відео, не відображає наші цінності або те, як ми дбаємо про наших клієнтів. Ми щиро шкодуємо, що заподіяли біль пасажирці і її сім'ї, а також іншим клієнтам, які постраждали від цього інциденту", - йдеться у повідомленні.

Рейс летів із Сан-Франциско в Даллас/Форт-Уерт. Жінка з дитиною потім вилетіла іншим рейсом із Далласа. Авіакомпанія надала сім'ї місця у першому класі.

На початку квітня був ще один скандал із іншою американською авіакомпанією United Airlines. У мережу потрапило відео, на якому видно, як співробітники безпеки авіакомпанії "грубо" знімають людину з рейсу і ледь не силоміць витягують його з літака.

Автор відео пояснив, що компанія продала більше квитків, ніж місць у літаку, і намагалася знайти чотирьох добровольців, які готові були б віддати свої місця співробітникам авіакомпанії.

Коли добровольців не знайшлося, співробітники авіакомпанії вибрали пасажирів самі, серед них був і чоловік із відео, який виявився лікарем. Коли його витягли з літака, він побіг назад. За словами очевидців, на обличчі у нього була кров.

Авіакомпанія вибачилася перед цим пасажиром, хоча спершу керівництво компанії звинуватило саме його. Пізніше авіакомпанія обіцяла змінити систему бонусів для свого менеджменту.

Новини на цю ж тему