Північна Корея погрожує затопити американський авіаносець

У неділю авіаносець "Карл Вінсон" і кораблі супроводу проводили військові навчання з японським флотом у Філіппінському морі Копирайт изображения AFP
Image caption У неділю авіаносець "Карл Вінсон" і кораблі супроводу проводили військові навчання з японським флотом у Філіппінському морі

Державні ЗМІ Північної Кореї заявили, що американський авіаносець "Карл Вінсон", який прямує до Корейського півострова, може бути потоплений одним ударом.

Ця заява з'явилася в коментарі центральної партійної газети "Нодон сінмун", що виходить у Пхеньяні. Коментар розміщений під статтею про відвідування лідером Кім Чен Ином свиноферми.

"Наші революційні сили готові потопити одним ударом атомний авіаносець США", - йдеться в редакційному коментарі.

Такий удар по "великому звіру", свідчить текст коментаря, стане демонстрацією нашої військової могутності.

Інша газета, "Мінджіу Чосон", також пише, що армія готова завдати нещадного удару по ворогах, після яких ті не зможуть оговтатися.

КНДР також загрожувала нанести ядерний удар по Австралії, якщо вона залишиться союзником США.

Північна Корея завжди стверджувала, що її ядерна зброя є оборонною. Однак, вона намагається розробити нове покоління ядерних зарядів, які можна було б розмістити в балістичних ракетах. Даних про те, що Пхеньян має таку зброю або має міжконтинентальні ракети, відсутні.

Новини на цю ж тему