Легендарний бренд Jimmy Choo продадуть

Туфлі Копирайт изображения Getty Images

Елітний взуттєвий бренд Jimmy Choo оголосив, що шукає покупця. Компанія, вартість якої оцінюють у 895,5 мільйонів доларів, поки не отримувала пропозицій від потенційних інвесторів.

У заяві ради директорів Jimmy Choo йдеться, що компанія вивчила різні можливості подальшого розвитку бізнесу і врешті-решт ухвалила рішення його продати.

У прес-релізі зазначили, що такий крок підтримує мажоритарний акціонер Jimmy Choo, холдинг JAB Luxury, якому належить 68% акцій взуттєвого бренду.

Тим часом, у самому ж холдингу заявили, що поки не впевнені в тому, що Jimmy Choo дійсно вдасться продати. Після появи новини про можливий продаж компанії, вартість її акцій зросла на 8%.

Jimmy Choo виробляє взуття преміум-класу та інші предмети розкоші. У компанії 150 магазинів у світі. Туфлі Jimmy Choo нерідко можна побачити на "червоних доріжках". Зокрема, цьому взуттю віддавали перевагу Дженніфер Лопес, Бейонсе, Емма Стоун і герцогиня Кембриджська Кейт.

В останні роки зростання продажів Jimmy Choo сповільнилося. Якщо три роки тому компанія відзвітувала про зростання продажу на 12%, то минулого року цей показник становить усього 2%.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему