Дагестан: у школі вибухнула граната, є жертви

Граната Копирайт изображения Getty Images

Щонайменше одна людина загинула і кілька постраждали через вибух гранати в комп'ютерному класі школи в дагестанському селі Агвали, повідомили інформагентствам в управлінні МВС Дагестану.

У міністерстві охорони здоров'я Дагестану Російській службі Бі-бі-сі повідомили, що від вибуху постраждали дев'ять людей. Одна дитина померла після того, як її привезли до лікарні у коматозному стані. Травми були несумісними з життям.

Інформагентства повідомляють про 11 людей, які постраждали. За їхніми даними, стан трьох із них оцінюють як важкий. Агентство "Інтерфакс" із посиланням на представника місцевого МВС повідомляє, що причиною вибуху стало необережне поводження із гранатою.

Аналогічну інформацію "РІА Новинам" повідомив директор школи. У свою чергу агентству ТАСС у МВС відмовилися офіційно підтвердити факт вибуху гранати, повідомивши лише, що вибух стався через необережне поводження зі зброєю.

Раніше російські ЗМІ з посиланням на очевидців і джерела повідомили, що причиною вибуху стала граната або саморобний вибуховий пристрій, який начебто кинув у приміщення шестикласник. Імовірно, його затримали, але в МВС цю інформацію поки не підтверджують.

Новини на цю ж тему