Підводний човен США прибув до берегів Південної Кореї

Підводний човен Копирайт изображения Reuters

Американський підводний човен прибув до Південної Кореї. Озброєна ракетами "Томагавк" атомна субмарина ВМС США "Мічиган" має приєднатися там до ударної групи на чолі з авіаносцем "Карл Вінсон".

У вівторок Північна Корея святкує 85-річчя заснування своєї армії. Зазвичай у цей день Пхеньян влаштовував показові випробування ракет. Цього разу, за даними південнокорейського агентства Йонхап, влада країни обмежиться артилерійськими стрільбами.

В останні тижні КНДР і США обмінялися різкими публічними заявами на адресу один одного. Північна Корея попередила, що відповість ударом на можливу ядерну атаку з боку США.

Президент США Дональд Трамп, зі свого боку, пообіцяв "врешті-решт вирішити" проблему КНДР.

Копирайт изображения AFP
Image caption У неділю авіаносець "Карл Вінсон" і кораблі супроводу проводили військові навчання із японським флотом у Філіппінському морі

Раніше адміністрація США пішла на нестандартний крок, запросивши американський сенат у повному складі відвідати Білий дім для участі в екстреній нараді щодо ядерної програми Північної Кореї.

За словами командування американської армії, група військових кораблів, яку очолює авіаносець "Карл Вінсон", підійде до Корейського півострова протягом найближчих днів, попри суперечливі повідомлення про місцезнаходження цієї авіаносної групи. Повідомлення про це з'являлися минулого тижня.

У понеділок державні ЗМІ Північної Кореї заявили, що готові потопити "великого звіра" "Карла Вінсона" одним ударом.

Новини на цю ж тему