Нацполіція: у справі про вбивство Вороненкова є зрушення

убивство Вороненкова Копирайт изображения Getty Images
Image caption Екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова вбили 23 березня в центрі Києва.

У розслідуванні кримінального провадження про вбивство екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова є позитивні зрушення. Про це заявив голова Нацполіції Сергій Князєв на засіданні колегії МВС.

"Є позитивні зрушення щодо встановлення осіб, причетних до скоєння умисного вбивства колишнього депутата Держдуми Росії", - сказав він.

Екс-депутата Держдуми від КПРФ Дениса Вороненкова, який в 2016 році втік в Україну і виступав звідти з викривальними заявами на адресу російської влади, вбили 23 березня в центрі Києва.

Кілер, який застрелив Вороненкова і сам був поранений його охоронцем, помер в лікарні. У нього знайшли паспорт на ім'я громадянина України, оголошеного в розшук за ряд злочинів.

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив ім'я стрілка - Павло Паршов. При цьому він заявив, що Паршов був агентом російських спецслужб.

Генпрокурор України Юрій Луценко назвав дві можливі версії причин вбивства - це подання Вороненковим свідчень у справі екс-президента Віктора Януковича і намір колишнього депутата розслідувати корупцію в російських держструктурах.

Новини на цю ж тему