Джонні Депп: свої гроші витрачаю як хочу

Джонні Депп Копирайт изображения Getty Images
Image caption Джонні Депп стверджує, що він багато працював і може дозволити собі розкіш

Зірка Голлівуду Джонні Депп публічно звинуватив своїх колишніх менеджерів у фінансових негараздах, які виникли у нього після розлучення з актрисою Ембер Херд.

"Я дуже старанно працював довгі роки і довіряв багатьом людям, проте деякі з них мене підвели", - журиться актор у розмові з Wall Street Journal.

У відповідь представники фірми Management Group, яку очолюють брати Джоел і Роб Мендел, стверджують, що проблема не в них, а в звичці Деппа розкидатися грошима.

До лютого актор витрачав близько 2 млн доларів щомісяця, та й пізніше не зменшив марнотратства.

Зірка фільмів "Едвард Руки-ножиці", "Мрець", "Аліса в країні чудес" і "Пірати Карибського моря" ще в січні вимагав від компанії 25 млн доларів через суд, звинувачуючи її в підробці й ігноруванні його інтересів.

Як зауважують представники актора, його борги перевищують 40 млн доларів, і на їхню думку, в цьому є провина колишньої керуючої компанії актора.

Копирайт изображения Getty Images

Депп категорично не погодився із закидами щодо марнотрацтва.

"Це мої гроші", - заявив він.

У своєму зустрічному позові Management Group стверджує, що неодноразово попереджала Деппа про зменшення його фінансового рахунку, однак актор відмовлявся затягнути пасок.

"Депп - звичайний брехун, який заперечує свою відповідальність за свою ексцентричну поведінку. Йому немає кого звинувачувати, окрім себе самого: за 17 років співпраці Management Group не ухвалювала без нього жодного рішення щодо фінансів", - заявляє прес-секретар керуючої компанії Девід Шейн.

Серед найбільш екстравагантних витрат актора - купівля 45-метрової яхти за 18 млн доларів і церемонія розвіювання праху письменника Гантера Томпсона з гармати, що коштувала Деппу 3 млн доларів.

Копирайт изображения Getty Images

П'ятий фільм франшизи "Пірати Карибського моря" може суттєво покращити фінансове становище актора. Світова прем'єра стрічки відбудеться в Шанхаї 11 травня і стане першою презентацією голлівудського блокбастера на материковому Китаї.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему