Пентагон розслідує гонорари екс-радника президента США Флінна

Флінн Майкл Копирайт изображения AFP
Image caption Пан Флінн подав у відставку через звинувачення у контактах із російським послом.

Офіс генерального інспектора міноборони США проводить розслідування щодо Майкла Флінна. Воно має встановити, чи порушував він закон, коли отримував гроші від іноземних організацій.

Цього тижня члени комітету палати представників конгресу США з нагляду дійшли висновку, що пан Флінн все ж порушив закон. Він не вказав у своїй декларації гонорари від російського телеканалу RT, а також інших російських компаній, які він отримував за публічні виступи.

Копирайт изображения Getty Images
Image caption Розслідуванням керуватиме Управління генерального інспектора Міноборони, яке займається також корупцією в армії

Про те, що Пентагон у квітні почав своє розслідування, повідомив представник партії демократів у наглядовому комітеті Елайджа Каммінгс, опублікувавши лист із міністерства оборони.

Метою розслідування було з'ясувати, "чи дійсно Флінн не отримав належного дозволу перед тим, як отримати будь-які виплати від іноземного уряду" або організації, яку контролює іноземна держава, йдеться у листі.

Також пан Каммінгс публікує документи, що підтверджують отримання паном Флінном грошей від RT, запрошення, надіслане Флінну телеканалом, в якому його просять виступити з промовою на тему "Геополітика в 2015 році і зміна ролі Росії у світі".

Новини на цю ж тему