Трамп відзначив 100 днів на посту президента критикою ЗМІ

трамп Копирайт изображения Getty Images

Президент США Дональд Трамп на мітингу на честь 100 днів свого президентства розкритикував ЗМІ.

Пан Трамп заявив, що він "виконує одну обіцянку за іншою", відкидаючи критику як "фейкові новини" "відірваних від життя" журналістів.

На мітингу у Харрісберзі президент заявив, що засоби масової інформації заслуговують на "велику жирну двійку" за висвітлення його досягнень за ці 100 днів на посаді.

Дональд Трамп вирішив відзначити 100 днів на посту президента США мітингом для своїх прихильників у Пенсильванії.

Таким чином пан Трамп став першим президентом США, який порушив традицію і не поїхав цього дня на щорічну вечерю Асоціації кореспондентів у Білому домі.

Асоціація кореспондентів з'явилася понад 100 років тому і з 1921 року її спеціальні вечері відвідували усі президенти США. Винятком у 1981 став лише президент Дональд Рейган, який тоді був поранений внаслідок замаху.

Копирайт изображения Getty Images

Звертаючись до своїх прихильників, пан Трамп додав, що він "дуже схвильований бути на відстані понад 100 миль від Вашингтона".

Водночас Дональд Трамп сказав, що вечеря Асоціації кореспондентів "буде дуже нудною".

Президент назвав 100 днів свого президентства "дуже продуктивними" і розповів своїм прихильникам, що попереду "великі битви", з яких він обов'язково вийде переможцем.

Він також пообіцяв громадянам США "одне з найбільших в історії" країни скорочення податків.

Копирайт изображения Getty Images

Щодо глобального потепління, то пан Трамп анонсував "важливе рішення" впродовж наступних двох тижнів. Раніше він називав кліматичні зміни обманом і обіцяв вивести США з Паризьких домовленостей щодо боротьби з глобальним потеплінням.

Напередодні десятки тисяч людей у США вийшли на мітинги проти позиції адміністрації Трампа щодо зміни клімату. Народний кліматичний марш приурочили до 100 днів президентства Дональда Трампа.

Новини на цю ж тему