Трамп вважає Кім Чен Ина "досить розумним хлопцем"

ким чен ин Копирайт изображения Reuters

В інтерв'ю програмі "Обличчям до нації" телеканалу CBS пан Трамп зазначив, що Кім Чен Ин отримав владу молодим і зміг утримати її.

"Люди питають - він нормальний? Я гадки не маю. Але він був дуже молодий - 26-27 років, коли помер його батько...Будучи зовсім молодим, він зміг утримати владу", - зазначив американський президент.

Пан Трамп сказав, що серед тих, хто зазіхав на владу, був і дядько пана Ина.

"Але він її втримав. Так що очевидно, що він досить розумний хлопчина", - додав пан Трамп

Дядька Кім Чен Ина - Чана Сона Тхека, звинуватили у спробі здійснення державного перевороту. Його стратили у грудні 2013 року, коли йому було 67 років. Тоді його небіж уже два роки очолював КНДР.

До цього Чан Сон Тхек був найближчим соратником свого племінника, його вважали однією із наймогутніших фігур у КНДР.

"Гра в шахи"

Минулої суботи Північна Корея провела черговий тестовий запуск балістичної ракети на північ від Пхеньяна. Південна Корея повідомила, що випробування не було успішним і що ракета вибухнула на території КНДР.

Щодо реакції США на цей інцидент, президент Трамп сказав, що не хотів би обговорювати цю тему: "Ми не повинні розповідати про те, що плануємо робити. Це як гра в шахи, і я не хочу, щоб було зрозуміло, що я замислив".

Проте, він не відкидає військового вирішення північнокорейської проблеми.

Копирайт изображения Reuters

Напруженість у відносинах між Пхеньяном і США не спадає вже кілька тижнів. Північна Корея продовжує пробні запуски балістичних ракет, що викликає невдоволення як сусідніх Південної Кореї і Японії, так і Сполучених Штатів.

Вашингтон направив до берегів Корейського півострова авіаносець "Карл Вінсон".

На погрози США північнокорейська влада відповіла, що готова завдати удару у відповідь. При цьому державні ЗМІ КНДР заявили, що "Карл Вінсон" можуть потопити.

Сполучені Штати намагаються залучити до вирішення північнокорейської проблеми Китай, який є головним партнером Пхеньяна.

Дональд Трамп похвалив лідера КНР Сі Цзіньпіна за те, що той "тисне" на Кім Чен Ина, щоб змушує стримувати його ядерні амбіції. "Але поки нічого не сталося. А може, щось вже і сталося", - додав він.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему