Емінем судиться із провладною партією Нової Зеландії через пісню

Емінем Копирайт изображения Getty Images

Американський репер Емінем подав до суду на правлячу "Національну партію" через авторське право.

Процес триває у верховному суді Нової Зеландії у Веллінгтоні. Суд має встановити, чи схожа музика у рекламі "Національної партії" із оригінальним треком Емінема.

"Рідкісний випадок: на засіданні у верховному суді грає Емінем, адвокати і суддя уважно, з серйозними обличчями слухають пісню", - написала в Twitter кореспондент сайту NZHerald.com Френсіс Кук, яка була на першому засіданні.

Ролик Національної партії уперше вийшов в ефір у 2014 році. У ньому є музичний фрагмент, в якому можна вловити схожість зі вступом до хіту Емінема.

Адвокати партії стверджують, що у рекламі використовувати не пісню Lose Yourself, а трек Eminem-esque, який вони купили в фондовій бібліотеці компанії Beatbox. Його також прослухали у верховному суді Нової Зеландії.

Захист інтересів Емінема заявляє, що у ролику використали "культову" пісню репера, яку вважають "коштовним каменем" урепертуарі виконавця.

Якщо суд визнає, що використана партією композиція відтворює хіт репера, то партію визнають винною у порушенні авторських прав.

Новини на цю ж тему