Клімкін і Трамп обговорили підтримку з боку США

чалий, пенс, клімкін трамп Копирайт изображения Embassy of Ukraine in the USA
Image caption Посол України в США Валерій Чалий, віце-президент США Майкл Пенс, Павло Клімкін та Дональд Трамп зустрілися у Вашингтоні.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін у Білому домі обговорив з Дональдом Трампом подальшу підтримку України з боку США. Про це повідомило посольство України в США.

Перед цим відбулася зустріч голови українського МЗС із віце-президентом США Майклом Пенсом. На ній сторони обговорили розвиток ситуації на Донбасі, йдеться в повідомленні.

У посольстві України в США розповіли, що Павло Клімкін подякував за позицію адміністрації США в підтримці територіальної цілісності України та протидії "російській агресії".

В зустрічах також взяв участь посол України в США Валерій Чалий.

Він написав у Facebook, що зустріч дипломатів з вищим керівництвом США - "це чіткий сигнал підтримки народу України і українській діаспорі Америки".

Екс-консул України в Стамбулі і голова правління фонду "Майдан закордонних справ" Богдан Яременко заявив, що важливим є сам факт, що ця зустріч відбулася.

Судячи з відсутності анонсів цих зустрічей, організувати її було складно, вважає дипломат.

"На зовні і услід Лаврову (якщо він щось не зрозумів) спрямовано чіткий меседж - наші відносини з Росією - це важливо, але за рахунок України ми не домовлятимемось", - написав пан Яременко у Facebook.

Копирайт изображения AFP
Image caption Вашингтон також відвідав міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров

Напередодні з Дональдом Трампом у Вашингтоні зустрівся міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров.

На зустрічі, за словами пана Лаврова, не обговорювали санкції США проти Росії через події в Україні.

Також погодили зустріч Дональда Трампа з Володимиром Путіним у липні під час саміту "Великої двадцятки", додали в МЗС Росії.

Це перші переговори на найвищому рівні між паном Трампом і представником російського керівництва після того, як він став президентом. Місяць тому держсекретар США Рекс Тіллерсон був із візитом у Путіна.

Новини на цю ж тему