Навальний каже, що просив Кремль допомогти із закордонним паспортом

Олексій Навальний Копирайт изображения TWITTER/KIRA_YARMYSH

Російський опозиційний політик Олексій Навальний розповів, як йому вдалося отримати закордонний паспорт і виїхати на лікування в Барселону, попри умовний термін ув'язнення.

За словами опозиціонера, паспорт йому видали незабаром після того, як він написав лист голові адміністрації російського президента Антону Вайно.

Пан Навальний нещодавно повернувся з Іспанії, де йому провели операцію з пересадки рогівки правого ока. Політик майже повністю втратив зір на це око після того, як йому плеснули в обличчя зеленкою, яка можливо була змішана з якоюсь їдкою речовиною.

Швидке отримання закордонного паспорта, який опозиціонеру не видавали кілька років через умовний термін, викликало спекуляції серед користувачів інтернету і політичних оглядачів.

Дехто припускав, що Навальний якось домовився з Кремлем або ж, навпаки, це Кремль намагається відправити політика в еміграцію.

У шоу "Навальний.live" на YouTube політик пояснив, як йому вдалося отримати закордонний паспорт протягом кількох днів.

Він каже, що зокрема написав лист голові Ради з прав людини при президенті Михайлу Федотову.

"Шановний Михайло Федотов, так і так, мені потрібен закордонний паспорт. Мені його незаконно не дають, я п'ять років з цим жив, а тепер мені потрібно їхати за кордон, потрібно робити операцію. Будь ласка, припиніть незаконні дії, дайте мені закордонний паспорт. Федотов написав : "Ну окей. Напиши те ж саме на ім'я Вайно, глави адміністрації президента", - розповів Навальний.

Наступного дня після того, як він написав листа панові Вайно і здав документи в багатофункціональний центр, йому подзвонили і запросили отримати паспорт.

"Може, комусь в Кремлі стало соромно, що вони плеснули у мене зеленкою", - припустив він.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему