Люди зі списків на обмін не хочуть на непідконтрольні території - Оліфер

Зустріч у Мінську Копирайт изображения facebook.com/darka.olifer
Image caption Представник України в ТКГ Леонід Кучма зустрівся з Уповноваженею Верховної Ради з прав людини Валерією Лутковською та українськими представниками в робочих підгрупах

Кілька сотень людей, які є у списках обміну із бойовиками на непідконтрольних Україні територіях Донбасу не хочуть туди повертатися. Про це у Facebook написала прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

Вона повідомила, що напередодні засідання груп у Мінську представник України Леонід Кучма зустрівся з омбудсменом Валерією Лутковською та українськими представниками в робочих підгрупах.

"Леонід Кучма заслухав попередній звіт про проведення процедури верифікації осіб, які вчинили злочини, але яких можна помилувати в рамках законодавства задля звільнення незаконно утримуваних на окупованих територіях українців. Мова йде про декілька сотень людей, які не бажають переходити на територію ОРДЛО", - зазначила пані Оліфер.

Верифікація людей, які перебувають у пенітенціарних установах тривала з 28 квітня по 12 травня.

Верифікували людей на понад 14 тисячах кілометрів, група була в 19 регіонах України, а також у Києві, відвідала 37 пенітенціарних закладів, зазначила речниця пана Кучми.

Новини на цю ж тему