У ГПУ назвали звинувачення Лещенка "цинічною брехнею"

лещенко Копирайт изображения UNIAN

У Генеральній прокуратурі заявили, що не отримували жодного подання про затримання та арешт лідера "Опозиційного блоку" Юрія Бойка. Про це повідомила прес-секретар генерального прокурора Юрія Луценка Лариса Сарган.

Так пані Сарган прокоментувала звинувачення ергія Лещенка на адресу Юрія Луценка у зволіканні з підписанням подання на затримання та арешт Бойка.

Вона додала, що пан Лещенко "продовжує цинічно брехати",

Прес-секретар заявляє про наявність доповідної записки начальника Департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергія Горбатюка, у якій "чітко вказано на не складання проекту підозри на вищевказаного нардепа". І розмістила скан-копію відповідної доповідної записки.

Раніше депутат Сергій Лещенко заявив, що у Генпрокуратурі було готове подання на Юрія Бойка за сприяння в реалізації "схеми Курченка", коли той працював в уряді.

"Якщо роль Бойка в історії з вишками була очевидною, але не доведеною до кінця, а самі вишки загарбала Росія, - то в справі скрапленого газу Курченка слідство просунулося набагато далі: аж до підготовки подання до Верховної Ради про зняття депутатської недоторканості, затримання та арешту Юрія Бойка", - заявив Лещенко на брифінгу.

За його словами, у липні 2015 року документ підписав старший прокурор Адріан Лупу і направив на підпис тодішньому генпрокурору Віктору Шокіну, який це подання не вніс. Воно перейшло до Юрія Луценка, який його й досі не підписав, твердить депутат.