Садівник з Британії виростив "найпекучіший перець" у світі

перець Копирайт изображения MIKE SMITH
Image caption До "Подиху дракона" краще не торкатися голими руками

Садівник-любитель з уельського Денбішира виростив гострий перець, який, імовірно, є найпекучішим у світі.

Стручковий перець під назвою "Подих дракона" має 2,4 млн одиниць за шкалою пекучості Сковілла. Це на 900 тисяч одиниць більше, ніж у чинного рекордсмена.

Садівник Майк Сміт каже, що вирощений ним перець "вкрай гострий" і його не можна вживати в їжу, але можна використовувати як альтернативний засіб для анестезії в бідних країнах.

Пан Сміт займається рослинництвом приблизно вісім років. Виростити "Подих дракона" йому допомогли хіміки з Університету Ноттінгема - вони синтезували нове добриво і запропонували його Сміту для випробувань у польових умовах.

Перець, що виріс на кущі заввишки трохи менше метра, ймовірно, є унікальним за вмістом капсаїцину - хімічної речовини, яка спричиняє сильну пекучість.

Сміт зізнався, що навіть не намагався спробувати своє дітище на смак, застерігши, що "це не буде приємним відчуттям".

"Врешті-решт, треба мати розум", - сказав він.

Копирайт изображения PA
Image caption Більшість видів перцю, що вживаються в їжу в країнах Європи, не перевищує за пекучістю 50 тисяч одиниць шкали Сковілла

Садівник пропонує використовувати "Подих дракона" як анестетик в країнах третього світу, де бракує грошей на ліки: сік вирощеного перцю під час потрапляння на шкіру викликає оніміння.

Він також може бути корисний для пацієнтів із алергію на відомі науці засоби анестезії.

Пан Сміт вже подав заявку на включення "Подиху дракона" до Книги рекордів Гіннеса як найпекучішого перцю в світі.

Зараз світовий рекорд пекучості належить американській компанії The PuckButt Pepper. Вирощений її власником перець "Каролінський жнець" оцінюється за шкалою Сковілла в середньому в 1,57 млн ​​одиниць.

Переважна більшість видів перцю, що вживаються в їжу в країнах Європи, не перевищує за пекучістю 50 тисяч одиниць шкали Сковілла.

Новини на цю ж тему