Експерти назвали Pringles "головним ворогом" переробки відходів

чіпси Pringles

Експерти з британської асоціації з переробки відходів склали список продуктів, які найскладніше підготувати для повторного використання. Головними "злодіями" вони назвали оригінальні банки для чіпсів Pringles і пляшки для спортивного напою Lucozade Sport.

Експерти ґрунтувалися на тому, що чим більше різних матеріалів використовуються для упаковки, тим важче обладнанню для переробки їх відокремити.

Циліндрична упаковка з під чіпсів Pringles складається з металевої основи, пластикової кришки, захисної металевої плівки і картонного циліндра, тисненого фольгою.

"Злодій "номер один" для переробки. Ці штуки ... кошмар, неможливо відокремити різні частини", - пояснює керівник асоціації Саймон Еллін.

У самій компанії Pringles BBC заявили, що піклуються про навколишнє середовище.

За словами представників компанії, їх упаковка покликана якомога довше зберігати чіпси свіжими, і таким чином зменшити кількість харчових відходів.

Пляшки Lucozade Sport, за словами Елліна, не розпізнаються комп'ютером і їх доводиться розсортовувати вручну.

Серед інших "ворогів" переробки Еллін виділив:

  • Засоби для чищення в пляшках зі спреєм: "Виробники часто стверджують, що ці продукти придатні для переробки, однак це стосується лише самої пляшки. У розпилювачі міститься два або три інших полімери і металева пружина".
  • Пластикові лотки: "Супермаркети вважають, що в чорних лотках м'ясо виглядатиме червонішим, однак перефарбовані в чорний лотки стають непридатними для переробки. Крім того, якщо хтось залишає на лотку залишки плівки і картонку в крові, нам в будь-якому випадку доводиться все викидати.
  • Пляшки з-під віскі: "Мені важко це говорити, оскільки я люблю віскі, але віскі спричиняє у нас багато проблем. Металева основа і кришка, скляна пляшка... дуже важко [переробити]".

Також на цю тему