Канада: прем'єр Трюдо "вбіг" у випускний старшокласників

"Сезон випускних у Ванкувері", - написав у Twitter офіційний фотограф Джастіна Трюдо Адам Скотті Копирайт изображения Twitter/AdamScotti
Image caption "Сезон випускних у Ванкувері", - написав у Twitter офіційний фотограф Джастіна Трюдо Адам Скотті

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо здійснив несподівану появу на публіці у Ванкувері - політик буквально "вбіг" у фотографії з випускного вечора місцевих старшокласників.

У п'ятницю ввечері пан Трюдо, відомий поціновувач спорту, здійснював пробіжку уздовж ванкуверської морської дамби, коли випадково пробіг повз чепурних підлітків - тут його й зловили у об'єктив фотокамери.

Хоч виглядає так, ніби фото із бігуном-Трюдо зроблене випадково, за словами одного із випускників, з яким поговорив телеканал CBC, школярі заздалегідь помітили прем'єра в шортах і футболці і умисне попросили "попозувати" для випускної фотографії.

"Ми просто робили знімки і спілкувалися, і тут біжить Трюдо, - розповів випускник Константин Мараґос. - Ми спершу такі: чого це прем'єр-міністр Канади бігає уздовж дамби? А потім почали просити його сфотографуватися".

І прем'єр погодився. "Ми були шоковані", - додав пан Мараґос.

Копирайт изображения Instagram/Cam Corrado
Image caption Прем'єр ще й трохи попозував із випускниками

Прем'єр Канади уже не вперше потрапляє ось так у об'єктиви фотокамер звичайних громадян - при цьому здебільшого він робить це без сорочки.

Так у серпні 2016 році він, без сорочки і з дошкою для серфінгу, опинився на весільній фотографії молодят із Британської Колумбії.

А раніше того ж місяця його, знову ж таки без сорочки, попросила сфотографуватися разом інша канадська сім'я в парку Гатіно у провінції Квебек. "Коли виходиш із дому, ніколи не знаєш, яка пригода на тебе чекає", - написав у Facebook батько сімейства Джим Годбі.

Копирайт изображения JIM GODBY
Image caption "Коли виходиш із дому, ніколи не знаєш, яка пригода на тебе чекає", - написав батько 13-річного Александра Годбі, який випадково збробив селфі із прем'єром Канади на відпочинку в парку Гатіно

Також на цю тему

Новини на цю ж тему