НАБУ підтвердило розслідування щодо Дейдея і Лозового

Євген Дейдей Копирайт изображения УНІАН
Image caption Євген Дейдей, з якого хочуть зняти недоторканність, відкидає усі звинувачення

У Національному антикорупційному бюро України (НАБУ) підтвердили, що проводять розслідування за результатами аналізу електронних декларацій двох депутатів парламенту - Євгена Дейдея і Андрія Лозового.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що ГПУ, НАБУ й САП підготували подання до парламенту на зняття депутатської недоторканності з Геннадія Бобова, Андрія Лозового та Євгена Дейдея.

"Детективи НАБУ здійснюють розслідування у кримінальних провадженнях стосовно двох із трьох згаданих у повідомленні народних депутатів, — Євгена Дейдея та Андрія Лозового", - заявили після цього в НАБУ.

Там додали, що ці провадження були розпочаті за результатами аналізу е-декларацій цих депутатів, а також в результаті звернень громадських організацій.

Про депутата Бобова у повідомленні НАБУ не йдеться.

Як повідомив раніше пан Луценко, Євгена Дейдея та Андрія Лозового звинувачують в ухиленні від сплати податків та незаконному збагаченні.

Геннадія Бобова - в декларуванні недостовірної інформації.

І Андрій Лозовий, і Євген Дейдей, і Геннадій Бобов заявили, що звинувачення проти них - безпідставні.

"Нічого такого не було. Немає доказів, немає фактажу", - заявив Євген Дейдей в ефірі телеканалу "112 Україна".

Геннадій Бобов також відкинув звинувачення у недостовірному декларуванні:

"Я завжди прозоро декларував усі суми прибутків, що були зароблені моєю родиною за більш ніж 20 років роботи в аграрному бізнесі. Мені нічого приховувати", - написав він у Facebook.

Андрій Лозовий назвав заяви генпрокурора Юрія Луценка "політичною розправою".

Новини на цю ж тему