Рейтинг схвалення Трампа рекордно упав

Трамп Копирайт изображения AFP

Рейтинг схвалення діяльності Дональда Трампа серед американців опустився до найнижчих значень від дня інавгурації.

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною службою Ipsos та агентством Reuters 14-18 травня.

За цими даними, 38% респондентів підтримують діяльність Трампа, а 56% - висловили невдоволення його роботою.

Ще 6% сказали, що вагаються з відповіддю.

Лише 14% респондентів, які назвали себе демократами, заявили про підтримку Трампа. Серед республіканців цей показник сягнув 77%.

Зниження рейтингу сталося на тлі публікацій у ЗМІ, які звинувачують Трампа у зв'язках співробітників його передвиборного штабу з Росією.

На початку цього тижня Washington Post повідомила, що Трамп поділився "особливо секретною інформацією", коли зустрічався із Сергієм Лавровим, главою МЗС Росії, і Сергієм Кисляком, російським послом у Вашингтоні.

Згідно з Washington Post, рівень секретності даних, які надали Росії, настільки високий, що їх не повідомляли навіть союзникам США.

Пізніше Трамп заявив, що має повне право ділитися конфіденційною інформацією з Росією, щоби боротися з "Ісламською державою".

Американський президент пояснив, що хотів би допомогти Росії, аби та посилила боротьбу з ІД і тероризмом у Сирії.

У п'ятницю американські ЗМІ з посиланням на джерела повідомили і про інші слова Трампа. Він нибито сказав російським посадовцям, що звільнивши "схибленого" директора ФБР Джеймса Комі, відчув, "як гора впала з плечей".

Крім того, у п'ятницю видання Washington Post повідомило, що один із чинних високопосадовців адміністрації Трампа "став являти інтерес" для розслідування, яке присвячене можливому втручанню Росії в американські вибори.

Газета цитує анонімне джерело, знайоме з ходом розслідування, яке заявило, що йдеться про "близьку до президента" персону.

Білий дім заперечує "змову" між співробітниками передвиборного штабу Трампа і "агентами іншої держави".

Трамп неодноразово називав усі звинувачення фальшивками, а саме розслідування гаданого втручання Росії у вибори - "фарсом на гроші платників податків".

Також на цю тему