Венесуела: Мадуро звинуватив опозицію у підпалі людини

Демонстрація у Венесуелі Копирайт изображения AFP
Image caption Згідно із свідченнями очевидців, Орландо Фігуеру підпалили через підозру, що він є крадієм

Президент Венесуели Ніколас Мадуро звинуватив учасників антиурядових протестів у тому, що вони підпалили прибічника влади у Каракасі.

Водночас під час акцій на заході країни застрелили активіста-опозиціонера. Так кількість вбитих під час нинішньої хвилі антиурядових протестів, які тривають вже 50 днів, сягла 48 людей.

За повідомленнями, під час демонстрації у Каракасі через підозру в крадіжці підпалили 21-річного Орландо Фігуеру. Він вижив, але отримав опіки 80% тіла.

Крім того, згодом на його тілі знайшли ножові поранення.

У виступі на національному телебаченні президент Мадуро порівняв нападників на Фігуеру із бойовиками "Ісламської держави".

За словами пана Мадуро, на молодого чоловіка напали лише через те, що він оголосив себе членом руху, створеного покійним президентом Уго Чавесом.

Копирайт изображения Reuters
Image caption Антиурядові виступи у Венесуелі тривают вже понад сім тижнів

Разом із тим, генеральна прокуратура Венесуели повідомила, що у місті Валера невідомі відкрили вогонь по учасниках антиурядових протестів, поранивши кілька осіб. Один з них, Еді Алехандро Теан Агуілар, помер.

Загалом у цьому місті під час демонстрацій лише в один день постраждали 46 людей.

Антиурядові виступи у Венесуелі тривають вже понад сім тижнів.

Згідно із опитуваннями, що проводили незалежні компанії, сім із 10 венесуельців незадоволені правлінням нинішнього президента.

Опозиція вимагає дочасних виборів і звільнення активістів, яких засудили впродовж останніх років.

Лідери антиурядових протестів звинувачують Мадуро та його попередника, Уго Чавеса, у проведенні безглуздої і ризикованої економічної політики, яка привела Венесуелу до катастрофи.

Новини на цю ж тему