Шувалову заборонили в'їзд в Україну на 5 років

Ігор Шувалов Копирайт изображения UNIAN

Російського політтехнолога, заступника директора з розвитку компанії "НІС", яка виробляла новинні програми для каналу "Інтер" Ігоря Шувалова видворили з України і заборонили в'їзд на п'ять років. Про це повідомив депутат Антон Геращенко на Facebook.

"Сьогодні російський пропагандист, фактичний керівник інформаційної служби телеканалу "Інтер", шеф відомої провокаторші Маріі Столяровой, Ігор Шувалов був видворений українськими прикордонниками за межи України з забороною в'їзду строком на 5 років", - написав пан Геращенко.

Пан Геращенко заявив, що діяльність пана Шувалова використовували спецслужби Російської Федерації, "зокрема з висвітлення у ЗМІ репортажів по звинуваченню керівництва нашої країни у військовому захваті влади у 2014 році та спланованої акції "Небесна сотня".

Депутат також вказує, що пан Шувалов імовірно причетний до "зриву євроінтеграційних та сучасних реформ в Україні".

У березні 2014 року СБУ вже ухвалювала рішення щодо видворення з України пана Шувалова. Тоді депутат від фракції "Батьківщина" Микола Княжицький у своєму Facebook написав, що пану Шувалову "вдалося уникнути депортації з допомогою Сергія Льовочкіна".

Пізніше СБУ у коментарі "Українській правді" повідомили, що пану Шувалову винесли офіційне застереження.

У вересні 2016 року керівник апарату СБУ Олександр Ткачук заявляв, що у СБУ немає ніяких підстав для того, щоб депортувати його з України.

Новини на цю ж тему