Флінн не передаватиме сенату документи щодо Росії - ЗМІ

Майкл Флінн Копирайт изображения Reuters

За інформацією ЗМІ, колишній радник із національної безпеки президента США Майкл Флінн вирішив не передавати документи комітету, який розслідує імовірне втручання Росії у президентські вибори в США.

Повідомляється, що Майкл Флінн планує у понеділок офіційно скористатися П'ятою поправкою, що дозволяє не свідчити проти себе.

Комітет із розвідки сенату США веде розслідування про можливі зв'язки команди президента США Дональда Трампа із російською владою.

Якщо після отримання повістки, він не подасть документи, це можуть визнати як "неповагу до конгресу". Це загрожує штрафом або позбавленням волі.

Пан Флінн подав у відставку в лютому, визнавши, що дезінформував керівництво щодо контактів із російським послом у Вашингтоні Сергієм Кисляком.

Два тижні тому комітет направив пану Флінну повістку з вимогою надати документи для розслідування.

Перед цим адвокат пана Флінна вимагав надати йому імунітет від несправедливого переслідування в обмін на співпрацю зі слідчими.

Минулого тижня голова комітету сенатор Річард Бер поскаржився журналістам, що пан Флінн не співпрацює зі слідчими. За його словами, комітет так і не отримав чіткої відповіді, чи буде колишній радник давати покази.

Розслідування щодо пана Флінна також почало міністерство оборони. З'ясували, що колишній радник отримав виплати від іноземних організацій після відходу з Пентагону.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему