Розслідування про зв'язки з Росією: Трамп "вибрав" адвоката

Marc Kasowitz. File photo Копирайт изображения Getty Images
Image caption Марк Касовіц відомий жорстким стилем

Дональд Трамп призначив Марка Касовіца представляти його у справі про можливе втручання Росії у президентські вибори в США та зв'язки із командою Трампа, повідомляють американські ЗМІ.

Упродовж попередніх 10 років пан Трамп вже звертався до послуг нью-йорського юриста, знаного своїм жорстким стилем ведення справ.

Минулого тижня міністерство юстиції призначило спеціальним прокурором у справі про можливе втручання Росії у вибори в США колишнього керівника ФБР Роберта Мюллера.

Копирайт изображения AFP
Image caption Роберт Мюллер, якого призначено спеціальним прокурором у справі про звязки з Росією, очолював ФБР від 2001 по 2013 рік

Президент Трамп категорично відкидає усі припущення про зв'язок його президентської кампанії і Росії.

Проте американські спецслужби вважають, що Москва намагалася вплинути на результат американських президентських виборів на користь Дональда Трампа.

Ані Марк Касовіц, ані Білий дім не коментували інформацію щодо призначення.

Дональд Трамп і Марк Касовіц добре знайомі. Під час президентської кампанії саме пан Касовіц погрожував засудити New York Times, якщо видання не прибере статю про непристойне поводження Трампа із жінками.

Трамп жінку "мацав, як восьминіг"

Проте газета наполягала, що історія є правдивою, і спростування не публікували.

"Він може бути агресивним - цього в ньому достатньо, будьте певні", - цитує Reuters Джона Куінна із юридичної фірми Quinn Emanuel Urquhart and Sullivan, який виступав і як партнер, і як опонент Марка Касовіца в суді.

"Він також може бути шовковим, ввічливим і шанобливим", - додає пан Куінн.

Заклики до проведення спеціального розслідування посилилися після того, як раніше цього місяця президент Трамп звільнив керівника ФБР Джеймса Комі.

Звільнення голови ФБР Комі: Трамп намагається щось приховати?

ФБР і Конгрес розглядають свідчення потенційних звязків між командою пана Трампа і Росією.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему