Депутат Бобов сплатить державі понад $1 млн податків - Луценко

Копирайт изображения UNIAN

Нардеп Геннадій Бобов (група "Відродження") сплатить державі більше 1 млн доларів податків, повідомив генпрокурор Юрій Луценко. Раніше ГПУ звинуватила депутата у декларуванні недостовірної інформації і планувала звернутися до Верховної Ради щодо зняття з нього недоторканності.

"Сьогодні зранку депутат Бобов мені повідомив, що він згоден з цим повідомленням (Генпрокуратури. - Ред.), і сплаучє до державної казни понад 1 млн доларів несплачених податків", - розповів Юрій Луценко у середу під час звіту у парламенті.

"Або поясніть податковій походження коштів, або сплатіть податки - 18% за те, щоб спати спокійно і пишатися багатою Україною", - додав генпрокурор, звертаючись до парламентарів.

Раніше Генпрокуратура також звинуватила в ухиленні від сплати податків та незаконному збагаченні ще двох депутатів - Андрія Лозового ("Радикальна партія") та Євгена Дейдея ("Народний фронт").

Однак пізніше Юрій Луценко повернув ці подання до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на доопрацювання. Депутати обвинувачення проти себе відкидають.

Новини на цю ж тему