Матіос похвалив Насірова за допомогу у справі екс-податківців

Насіров Копирайт изображения unian

Відсторонений голова Державної фіскальної служби Роман Насіров сприяв розслідуванню щодо незаконних схем колишніх податківців часів президентства Віктора Януковича. Про це головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Це прийшлося довше розслідувати, тому що неможливо було зануритися в нетрі такої складної організації, яка дуже довгий час реформувалася - "Мінздох", ДФС і тому подібне. Тому, коли Луценко нам передав провадження, ми зібрали нараду, головуючим від ДФС був Роман Насіров, і якби не його сприяння в наданні всіх можливих аналітичних, інформаційних ресурсів, ми б це не змогли дослідити", - сказав він.

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що у різних регіонах України відбуваються понад 400 обшуків в рамках розслідування фактів ухилення від сплати податків через так звані "податкові ями" в період з 2011 по 2014 роки.

Затримані десятки осіб. Це колишні високопосадовці Міндоходів та екс-керівники підприємств, які служили "майданчиками" для ухилення від сплати податків та відмивання коштів.

Романа Насірова самого підозрюють у фінансових махінаціях. Йому інкримінують зловживання владою та службовим ‎становищем, що спричинило збитки державі в особливо великих розмірах - 2 ‎мільярди гривень.‎ Його затримання і суд супроводжувався скандалом. В березні він вийшов з СІЗО під заставу, в 100 млн грн, яку за нього внесли родичі.

Новини на цю ж тему