ГПУ заявила про обшуки у екс-службовців Приватбанку

Приватбанк повністю перейшов під контроль держави у грудні 2016 року. Копирайт изображения УНІАН
Image caption "Приватбанк" повністю перейшов під контроль держави у грудні 2016 року.

Слідчі ГПУ проводять обшуки у колишніх службовців "Приватбанку", а також за адресами юридичних осіб, яким надавалися кредити за рахунок рефінансування Нацбанку. Про це повідовила прес-служба Генпрокуратури.

Обшуки проводять у рамках розслідування можливого розкрадання коштів в особливо великих розмірах екс-службовцями "Приватбанку".

Колишнє керівництво звинувачують у тому, що, одержавши рефінансування, банк надав пов'язаним структурам кредити на суму близько 267 млрд грн, попри заборону.

"У такий спосіб колишні посадові особи.., в порушення вимог чинного законодавства, надавали кредитні кошти на заздалегідь невигідних економічних умовах для банку юридичним особам, які мають ознаки фіктивності", - заявили в ГПУ.

Під час обшуків слідчі встановили, що за юрадресами "відсутні як самі юридичні особи, так і будь-які ознаки здійснення господарської діяльності".

У грудні 2016 року "Приватбанк" повністю перейшов під контроль держави. Основними акціонерами банку були Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов.