Манчестер: Британія не ділитиметься даними з США

поліція, манчестер

Британська поліція перестала ділитися з США інформацією щодо вибуху в Манчестері після інциденту з витоком інформації у медіа.

Прем'єр-міністр Британії Тереза Мей планує поговорити про це з президентом США Дональдом Трампом на саміті НАТО в Брюсселі згодом у четвер.

Кореспондент ВВС з питань безпеки Гордон Корера каже, що британські посадовці переконані, що витік інформації стався, швидше за все, від правоохоронних органів США, аніж з Білого дому.

Американське розвідувальне управління отримує інформацію за договором між двома країнами про співпрацю в сфері безпеки. Також Британія ділиться інформацією з Канадою, Новою Зеландією та Австралією.

Інформація про особу смертника з'явилася в американських ЗМІ менше, ніж за добу після вибуху.

Британських чиновників розлютила поява у виданні New York Times фотографій з місця вибуху, на яких зображені рештки вибухівки та рюкзака, в якому її пронесли.

Внаслідок атаки смертника на концерті співачки Аріани Гранде у Манчестері загинули 22 людини, серед них діти. Із 64 поранених 20 перебувають у критичному стані.

У четвер британська поліція повідомила про затримання ще двох підозрюваних в причетності до теракту в Манчестері. Так загальна кількість арештованих зросла до восьми.