Грицак: СБУ не робила помилок у слідстві щодо Шеремета

Павло Шеремет Копирайт изображения УНІАН

Служба безпеки не припускалася помилок у слідстві щодо вбивства Павла Шеремета, про які заявив генпрокурор Юрій Луценко. Про це у четвер сказав голова СБУ Василь Грицак.

Напередодні пан Луценко повідомив, що у слідстві була помилка, оскільки не вилучили один із найважливіших відеозаписів.

"Про помилки, які були виявлені (в слідстві), будь ласка, запитуйте у генпрокурора. До нас ніяких звернень з цього приводу не надходило", - заявив пан Грицак, якого цитує агенція "Інтерфакс".

"Ми вилучали за окремим дорученням слідчого чотири жорсткі диски за однією адресою. І ці диски були передані в Нацполіцію без будь-яких втручань у них", - пояснив пан Грицак.

Як заявив Юрій Луценко, слідство вилучило 201 камеру відеоспостереження, але ще одна камера не була вилучена, і це "не давало дуже важливої інформації слідству".

За його словами, це відео стало відомим завдяки журналістам, "шкода, що на весь світ, а не тільки для слідчих".

У травні журналісти "Слідство.Інфо" оприлюднили фільм-розслідування, де йдеться, що, за даними з камер спостереження, біля будинку Шеремета у ніч перед його вбивством начебто перебував екс-співробітник СБУ.

У СБУ згодом заявили, що Ігоря Устименка, ім'я якого фігурує у фільмі, звільнили з відомства ще 2014 року.

Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в результаті підриву авта керівника "Української правди" Олени Притули, у якому він перебував на той момент.

Правоохоронці розслідують його смерть як замовне вбивство.

Новини на цю ж тему