Екс-податківцям Харківщини і Дніпропетровщини присудили по 100 млн застави

матіос Копирайт изображения UNIAN

Печерський суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю застави у 100 млн грн для екс-керівників податкових адміністрацій Дніпропетровської та Харківської областей.

Як повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос у Facebook, екс-голові податкової адміністрації в Харківській області Станіславу Денисюку пропонують заплатити 100,32 млн гривень застави або залишитися у СІЗО.

Також суд визначив запобіжний захід колишньому главі податкової в Дніпропетровській області Сергію Шинкаренку - 2 місяці арешту з можливістю вийти під заставу в 100 млн грн., повідомляє "Укрінформ".

Під час судового засідання прокурор заявив, що Шинкаренко як голова податкової брав участь в організації так званих податкових майданчиків, які були пов'язані з екс-міністром доходів і зборів Олександром Клименком.

У ході розслідування правоохоронці дійшли висновку, що екс-податківець завдав державі збитків у 2,341 млрд грн.

Своєю чергою пан Шинкаренко зазначив у суді, що не має 100 млн грн для застави і подаватиме апеляцію.

24 травня у різних регіонах України пройшли понад 400 обшуків в рамках розслідування фактів ухилення від сплати податків через так звані "податкові ями" в період з 2011 по 2014 роки. Затримали 23 людини.

Загальний обсяг збитків, завданих державі через дії порушників, перевищує 95,921 млрд грн.

Новини на цю ж тему