ЗМІ: зять Трампа під пильним наглядом ФБР

Трамп Копирайт изображения Reuters

Зять Дональда Трампа Джаред Кушнер, який обіймає посаду радника президента США, перебуває під пильним наглядом ФБР в рамках розслідування зв'язків штабу Трампа з Москвою, повідомляють американські ЗМІ.

Слідство вважає, що у 36-річного Кушнера є важлива інформація, яка стосується розслідування, повідомляє NBC.

ФБР вивчає потенційні зв'язки передвиборного штабу Дональда Трампа з Кремлем і російською владою під час президентських перегонів у США в 2016 році. Розслідування очолює колишній директор ЦРУ Роберт Мюллер.

Адвокат Кушнера Джеймі Горелік вже заявив, що його клієнт має намір співпрацювати зі слідством і готовий відповісти на будь-які питання.

За даними джерел, які цитують ЗМІ, увага спецслужб до Кушнера не означає, що його підозрюють у скоєнні якогось злочину.

За даними Washington Post, слідство цікавиться подробицями зустрічей Кушнера з російським послом у США Сергієм Кисляком і одним московським банкіром.

Паралельно можливими зв'язками штабу Трампа з Москвою цікавляться і в Конгресі. Кушнер вже дав згоду виступити в сенатському комітеті з розвідки і відповісти на питання про свої зв'язки з Росією.

У березні стало відомо, що Кушнер разом з Майклом Флінном, який займав пост радника з національної безпеки у грудні минулого року (тобто ще до свого офіційного вступу на посаду) зустрічався з Кисляком в нью-йоркській вежі Trump Tower. Факт зустрічі визнали в Білому домі.

Через скандал Флінн пішов у відставку, а трохи пізніше генпрокурор США Джефф Сешнс заявив, що усувається від розслідування з приводу можливого втручання Росії у вибори.

Однак на відміну від них обох, Кушнер розмовляв з російським послом вже після виборів - хоча і до зміни адміністрації і свого офіційного затвердження на посаді.

Сам Трамп заперечує будь-яку участь Росії у своїй передвиборній кампанії. Розслідування ФБР він назвав "найбільшим полюванням на відьом в американській історії"

Російська влада також заперечує, що намагалася вплинути на результати американських виборів. Президент Володимир Путін заявив, що у США "розвивається політична шизофренія".

Також на цю тему

Новини на цю ж тему