Московська поліція відпустила хлопчика, затриманого за Шекспіра

поліція, росія Копирайт изображения Getty Images

Російська поліція вибачилася перед батьком 9-річного хлопчика, затриманого напередодні ввечері в Москві за декламування "Гамлета", повідомила адвокат Тетяна Соломіна.

За її словами, щодо дій поліцейських, які затримали дитину, проведуть службову перевірку. З боку МВС офіційних коментарів щодо затримання хлопчика не було.

Напередодні московська поліція затримала на Воздвиженці хлопчика, який декламував вірші. Незважаючи на те, що поруч була його мачуха, дитину, за повідомленнями очевидців, відвезли до відділку без неї.

Пізніше батько хлопчика розповів, що його дружина і син гуляли в центрі Москви.

На вулиці Воздвиженка хлопчик почав декламувати для перехожих фрагменти з "Гамлета" Вільяма Шекспіра. Мачуха хлопчика була за 20-25 метрів від нього.

За словами батька, поліцейські, які під'їхали, затримали дитину і посадили в автомобіль. Жінка намагалася перешкодити цьому, в результаті - у неї розірваний одяг і розбитий планшет.

Відео з затриманням, зняте опозиційної активісткою Іриною Яценко, широко розійшлося в соцмережах.

Хлопчика разом із батьком і мачухою, за інформацією порталу ovdinfo.org, відпустили з відділку вже після опівночі.

Черговий прес-служби МВС розповів, що поліцейські вирішили, ніби хлопчик загубився, бо був на вулиці без супроводу дорослих.

Він нібито не зміг сказати поліцейським, де його батьки.

Родина написала скаргу на дії правоохоронців.

Примітка редакції: із тексту статті ввечері 27 травня 2017 року було прибрано ім'я батька дитини з метою захисту неповнолітнього, який постраждав від протиправних дій.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему