Поліція оприлюднила фото манчестерського нападника

Салман Абеді Копирайт изображения GREATER MANCHESTER POLICE
Image caption Камери спостереження зафіксували Салмана Абеді в день вибуху

Поліція Манчестера оприлюднила фото нападника Салмана Абеді, який здійснив вибух після концерту на стадіоні "Манчестер-арена". Тоді загинули 22 людини, понад 60 постраждали.

Це найбільший напад у Британії після вибухів у лондонському метро. Тоді у липні 2005 року загинули 50 людей.

Фотографії, які надала поліція Манчестера, - це кадри з камер відеоспостереження, на які у день атаки потрапив пан Абеді. Точний час і місце зйомки поліція не повідомила.

Поліція Манчестера попросила громадян повідомити, чи знають вони щось про переміщення пана Абеді з 18 травня - цього дня він повернувся до Британії із Лівії.

Незадовго до вибуху пан Абеді був у квартирі, яку знімав у центрі Манчестера. Ймовірно, там він вносив зміни в конструкцію вибухівки. Після цього він вирушив на арену, сказали поліцейські.

Встановлення особи смертника зайняло у них близько двох годин після вибуху, повідомили в поліції.

Копирайт изображения AFP

Поліція повідомила про прогрес у розслідуванні і заявила, що над ним працює тисяча людей. Сотні офіцерів охороняють безпеку у Великому Манчестері.

Зараз поліція проводить обшуки в 14 місцях. За підозрою у тероризмі заарештували вже 13 людей,у тому числі брата Салмана Абеді.

У суботу рівень терористичної загрози в Британії, з "критичного" знизили до "серйозного". Це означає, що терористичний напад імовірний, але його можна уникнути.

Новини на цю ж тему