Через стрілянину в американському штаті Міссісіпі загинуло 8 людей

Копирайт изображения Getty Images
Image caption Підозрюваного затримали поліцейські

Поліція американського штату Міссісіпі повідомляє про вісьмох загиблих внаслідок стрілянини, що сталася у сільській місцевості в окрузі Лінкольн.

Серед загиблих - заступник місцевого шерифа.

Підозрюваного затримали. Правоохоронці намагаються встановити його мотиви.

Жодної інформації про спільників не надходило - вважається, що підозрюваний був один.

Сама стрілянина сталася у трьох різних оселях у містечках Бог Чітто та Брукхейвен у ніч на неділю.

Місцеве видання The Daily Leader повідомляє, що підозрюваний взяв у заручники 16-річного юнака, однак правоохоронці успішно звільнили його під час затримання. Йому нічого не загрожує.

Також, за даними медіа, стрілянині передував дзвінок до поліції від місцевого жителя, який поскаржився на те, що підозрюваний не хотів йти з його приватної власності. Саме на цей виклик і виїхав загиблий заступник шерифа.

Інша місцева газета Tha Clarion-Ledger опублікувала відео, на якому підозрюваний, вже затриманий поліцією, розповідає, що він розмовляв з дружиною та її сім'єю щодо того, щоб забрати дітей, коли сусіди викликали поліцію.

Чоловік, якого журналісти називають Корі Годбольт, також зізнався, що він мав намір вчинити суїцид, однак у нього закінчилися набої.

Губернатор штату Міссісіпі Філ Брайант назвав те, що сталося, "безглуздою трагедією".

"Кожен день чоловіки і жінки, які носять значок поліцейського, приносять себе в жертву заради захисту всіх нас. І дуже часто ми втрачаємо найкращих з них", - йдеться у заяві губернатора.

Новини на цю ж тему