Трамп про Кушнера: "Він дуже гарна людина"

трамп Копирайт изображения Reuters

Дональд Трамп заявив про підтримку зятя Джареда Кушнера на фоні повідомлень, що той намагався встановити секретний канал зв'язку з Москвою.

У заяві для The New York Time пан Трамп похвалив "гарну справу", яку робить Кушнер.

Проте він напряму не відповів на звинувачення, зроблені щодо чоловіка, одруженого на старшій донці Іванці.

У ЗМІ з'явились повідомлення, що пан Кушнер обговорював встановлення закритого каналу зв'язку з послом РФ у грудні 2016 року.

Видання The New York Time та Washington Post вказували, що він хотів використати російське обладнання, щоб уникнути перехоплення службами США перемовин з Москвою.

Повідомляється, що він робив це до того, як пан Трамп став президентом, то ж тоді він був приватною особою.

Копирайт изображения AFP
Image caption Пан Кушнер одружений на доньці Дональда Трампа

Звинувачення пролунали після того, як пан Кушнер опинився у центрі уваги слідчих у межах розслідування ФБР щодо можливого російського втручання у вибори 2016 року.

Згідно з повідомленням джерел у США, слідчі вважають, що він має важливу інформацію, але не обов'язково є підозрюваним у злочині.

Наразі пан Кушнер є старшим радником президента США.

"Джаред робить велику справу для своє країни. Я повністю йому довіряю", - заявив пан Трамп The New York Times.

"Його поважають практично всі й він працює над програмами, які заощадять країні мільярди доларів. На додаток до цього, і, можливо, більш важливе, що він є дуже гарною людиною", - додав президент.

Заява Дональда Трампа з'явилась після того, як старші посадові особи адміністрації почали відповідати на звинувачення, не вказуючи, чи вони були правдиві.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему