Маккейн назвав Путіна більшою загрозою, ніж ІД

Джон Маккейн Копирайт изображения Getty Images
Image caption Джон Маккейн неодноразово висловлював різні звинувачення на адресу російської влади

Сенатор-республіканець Джон Маккейн заявив, що президент Росії Володимир Путін становить більшу загрозу для міжнародної безпеки, ніж екстремістське угруповання "Ісламська держава".

В своєму інтерв'ю під час візиту до Австралії, пан Маккейн зазначив, що американський сенат виступатиме за продовження санкцій проти Росії через втручання в президентські вибори в США.

"Я вважаю, що він (Володимир Путін) - це головна і найбільша загроза, більша, ніж ІДІЛ", - сказав Джон Маккейн в інтерв'ю австралійському каналу ABC.

Пан Маккейн є давнім критиком Росії і особисто Володимира Путіна. Він неодноразово виступав за продовження і посилення антиросійських санкцій.

Раніше в травні пан Маккейн в передачі Fox News Sunday назвав пана Лаврова "пропагандистом і поплічником" президента Путіна.

"Я знаю, що пан Лавров - це маріонетка в руках бандита і вбивці, який використовує російську зброю, щоб бомбити лікарні в Алеппо, який порушує права людини, який вторгся в Україну і захопив Крим. Йому не місце в Овальному кабінеті", - сказав американський сенатор.

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков назвав це висловлювання Джона Маккейна "хамським випадом".

Новини на цю ж тему